CRGS2512J4M7
MFR.Part #
CRGS2512J4M7
JLCPCB Part #
C1722576
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS