CRGS2512J2R7
MFR.Part #
CRGS2512J2R7
JLCPCB Part #
C1722506
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7Ω 250V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS