RA73F1J1K24BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K24BTD
JLCPCB Part #
C3956367
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS