CRGS2512J1M2
MFR.Part #
CRGS2512J1M2
JLCPCB Part #
C1722176
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1.5W 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS