CRGS2512J1R2
MFR.Part #
CRGS2512J1R2
JLCPCB Part #
C4278195
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1.5W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS