H837R4BCA
MFR.Part #
H837R4BCA
JLCPCB Part #
C1407017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS