CRGS2512J1R0
MFR.Part #
CRGS2512J1R0
JLCPCB Part #
C2083873
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1Ω 250V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS