RA73F1J9K53BTDF
MFR.Part #
RA73F1J9K53BTDF
JLCPCB Part #
C6960530
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS