CRGS2512J180R
MFR.Part #
CRGS2512J180R
JLCPCB Part #
C4070506
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 180Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS