SR2512MK-078K2L
MFR.Part #
SR2512MK-078K2L
JLCPCB Part #
C3963674
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS