CRGS2512J15R
MFR.Part #
CRGS2512J15R
JLCPCB Part #
C1722304
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 15Ω 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS