SMW5330RJT
MFR.Part #
SMW5330RJT
JLCPCB Part #
C2075893
Description
-55℃~+200℃ 330Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS