CRGS2512J150R
MFR.Part #
CRGS2512J150R
JLCPCB Part #
C1722244
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 150Ω 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS