CPF0402B62RE1
MFR.Part #
CPF0402B62RE1
JLCPCB Part #
C2080642
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS