RMC1-271JTE
MFR.Part #
RMC1-271JTE
JLCPCB Part #
C6271295
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS