CRGS2512J10R
MFR.Part #
CRGS2512J10R
JLCPCB Part #
C1722298
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 10Ω 250V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS