RR03J470KTB
MFR.Part #
RR03J470KTB
JLCPCB Part #
C1366787
Description
-55℃~+235℃ 3W 470kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS