CRGS2010J12R
MFR.Part #
CRGS2010J12R
JLCPCB Part #
C3951095
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS