CRGS2010J47K
MFR.Part #
CRGS2010J47K
JLCPCB Part #
C1703732
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS