CPF0805B3K4E
MFR.Part #
CPF0805B3K4E
JLCPCB Part #
C4250193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS