CFR16J820R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR16J820R
JLCPCB Part #
C1369393
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 820Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS