ER74200RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER74200RJT
JLCPCB Part #
C1403616
Package
Plugin
Description
0ppm/℃~+60ppm/℃ 200Ω 3W ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS