CRGS2010J3M3
MFR.Part #
CRGS2010J3M3
JLCPCB Part #
C1703630
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS