CRGH2010J3M9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010J3M9
JLCPCB Part #
C1356908
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS