NTC0805J220R
MFR.Part #
NTC0805J220R
JLCPCB Part #
C17323328
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 1.25mm 1.5mW/℃ 125mW 220Ω 2mm 4s ±5% ±5% 0805 NTC Thermistors ROHS