RP73D2A59RBTG
MFR.Part #
RP73D2A59RBTG
JLCPCB Part #
C4281584
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS