CRGH2010J39R
MFR.Part #
CRGH2010J39R
JLCPCB Part #
C2134969
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS