ERJ-S1DD1740U
MFR.Part #
ERJ-S1DD1740U
JLCPCB Part #
C4129742
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS