CRGS2010J3R9
MFR.Part #
CRGS2010J3R9
JLCPCB Part #
C4304120
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS