CRGS2010J390R
MFR.Part #
CRGS2010J390R
JLCPCB Part #
C1703890
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS