CRGH2010J390R
MFR.Part #
CRGH2010J390R
JLCPCB Part #
C2134963
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390Ω Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS