CRGS2010J220K
MFR.Part #
CRGS2010J220K
JLCPCB Part #
C1703754
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS