CRGH2010J220R
MFR.Part #
CRGH2010J220R
JLCPCB Part #
C2134783
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS