SQZW10470RJ
MFR.Part #
SQZW10470RJ
JLCPCB Part #
C1365926
Description
-55℃~+250℃ 10W 470Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS