CRGS1206J5M6
MFR.Part #
CRGS1206J5M6
JLCPCB Part #
C2134828
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6MΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS