CRGS1206J56R
MFR.Part #
CRGS1206J56R
JLCPCB Part #
C2134935
Description
-55℃~+155℃ 200V 56Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS