CRGS1206J470K
MFR.Part #
CRGS1206J470K
JLCPCB Part #
C2134903
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS