CRGV1206J470K
MFR.Part #
CRGV1206J470K
JLCPCB Part #
C4102602
Description
-55℃~+125℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS