CRGS1206J270K
MFR.Part #
CRGS1206J270K
JLCPCB Part #
C2134802
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS