CRGS1206J2R2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS1206J2R2
JLCPCB Part #
C4323577
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS