CRGS1206J1R2
MFR.Part #
CRGS1206J1R2
JLCPCB Part #
C2134982
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS