CRGS1206J22R
MFR.Part #
CRGS1206J22R
JLCPCB Part #
C4003162
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS