ER74R047JT
MFR.Part #
ER74R047JT
JLCPCB Part #
C1403907
Description
-55℃~+200℃ 3W 47mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS