RN73C1J100KBTD
MFR.Part #
RN73C1J100KBTD
JLCPCB Part #
C4359559
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS