CRGS1206J220R
MFR.Part #
CRGS1206J220R
JLCPCB Part #
C4253196
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS