SG73S2BRTTD3653D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3653D
JLCPCB Part #
C6487410
Description
-55℃~+155℃ 333mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS