CRGS1206J150R
MFR.Part #
CRGS1206J150R
JLCPCB Part #
C4202234
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS