CRGS1206J100R
MFR.Part #
CRGS1206J100R
JLCPCB Part #
C2134871
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS