CRGS1206J15R
MFR.Part #
CRGS1206J15R
JLCPCB Part #
C2134999
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS