CRGS1206J12R
MFR.Part #
CRGS1206J12R
JLCPCB Part #
C3945273
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS